محل قرارگیری: وینر نوستاد، استرالیا
معماران: اسمرتنیک کراوت
مساحت: ۲۴۳۰ مترمربع
سال ساخت: ۲۰۱۵
عکاس: Bruno Klomfar
تولیدکنندگان: Aparici, Apavisa, FunderMax, GUBI, Gerflor, XAL, Kvadrat, Onix Tiles
رهبر معماران: Johannes Kraut, Thomas Mayerhofer, Rene Schmid, Kamila Fijalkowska-Janiec

شرح متن توسط معماران ارائه‌ شده است.
یک زمین تنیس سرپوشیده بدون استفاده، در شهر وینر نوستاد در اتریش، فضای جدیدی برای حفظ سلامتی به دست آورد. سالن ورزشی به‌عنوان یک پروژه ساختمانی در یک سالن قدیمی ادغام‌شده است. باز کردن فضای جدید برای یک سالن ورزشی پیشرفته و به‌طور همزمان حفظ طراحی و روحیه، گرافیک و معماری بر اساس یک طراحی صنعتی با لمس یک شخصیت بلند صورت میگیرد. با سطح متوسط، فضای بزرگ به اشتراک گذاشته می شود و فضای بیشتری برای آموزش فراهم می کند.

برخلاف طبقه اصلی، که در آن آموزش های رایج تبلیغ می شود، سکوی ساخت و ساز فولاد، یک فضای خصوصی برای کار کردن در اختیار کارآموزان قرار می‌دهد. با داشتن یک مفهوم فضایی سخاوتمندانه، که شامل مکان هایی برای ارتباطات، تندرستی، مکان های نشیمن، تراس ها، سالن ورزشی می باشد، به کاربران خود فضاهایی را برای برقراری ارتباط و حفظ حریم خصوصی ارائه می‌دهد. در کنار سالن تمرین، اتاق‌هایی برای تمرینات ویژه تعیین‌شده است، مانند ریسندگی، اتاق‌های بزرگ و کوچک ژیمناستیک، یک اتاق کناری و یک اتاق صفحه قدرت.

در طبقه وسط یک منطقه سلامتی با سونا کوچک و بزرگ، سونا بخار، سونا مادون‌قرمز، سولاریوم‌های خورشیدی مختلف، نیمکت گرمایش، دوش‌های ویژه، اتاق تفریح، تراس جداگانه و فضاهای آبگرم وجود دارد. این ورزشگاه دارای ورودی اصلی به خیابان، اتصال به مرکز خرید که در کنار آن واقع‌شده و اتصال به یک پارکینگ است.

تصاویر پروژه

دیدگاه خود را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X