محل قرارگیری: کویینز، ایالت متحده
معماران: هیل وست
مساحت: ۴۹۶۴۰۰ فوت مربع
سال ساخت: ۲۰۱۷
عکاس: Alexander Severin, Tim Williams
تولیدکنندگان: AutoDesk, Crowne Architectural Systems, Kawner, RC Structures
کارفرما: Heatherwood Communities
مهندسی: Cosentini Assocaites
صدا: AKRF
دیوار خارجی و ضد آب: Cany
پیمانکار: Petrocelli
شرح متن توسط معماران ارائه‌شده است.
برج ۲۸ در لانگ آیلند سیتی که توسط معماران Hill West و طراحان داخلیWhitehall طراحی‌شده است، یکی از بلندترین برج‌های مسکونی کوئینز است. ۵۷ طبقه اجاره‌ای از دو بخش متصل تشکیل‌شده است: برج سر به فلک کشیده در خیابان ۲۸ ام که ۴۵۱ واحد مسکونی دارد و یک ساختمان کوچک‌تر در خیابان ۲۷ ام که فقط به امکانات رفاهی ازجمله استخر، مرکز تناسب‌اندام، آبگرم، استودیوی سونا و یوگا اختصاص داده‌شده است. این دو بخش در طبقه دوم توسط یک‌راه که دارای یک عرشه سقف همه‌کاره است به هم متصل می‌شوند، که می‌تواند در ماه‌های تابستان به استخر در ساختمان رفاهی از طریق Nanawall باز شود.

جرم برج به حجم کمتری تقسیم می‌شود تا یک حجم باریک ایجاد کند. ترکیبی از پانل‌های شیشه اسپندریل و شیشه‌های براق در انواع مختلف رنگ و نقش، برای ایجاد ترکیباتی که ساختمان را در حرکات متحرک و دینامیک بالا می‌برند، لایه‌لایه شده‌اند. عرشه رصد در طبقه ۵۸ ساختمان نمای شرقی از افق خیره‌کننده منهتن را نشان می‌دهد.

هیل وست و وایت هال هر دو در رأس ساختمان‌های مسکونی بانفوذترین طراحان در محله بورژینگ بوده‌اند، و در این ساختمان زیبایی شیشه‌ای آن را شکل داده و مقدمات جدیدی برای مقیاس و ارتفاع ایجاد کرده‌اند.
تصاویر پروژه

دیدگاه خود را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X