0

تیره یا خاموش
پرده های تیره هنگام بسته بودن، کمترین میزان نور را به اتاق میرسانند. این پرده ها از مواد سنگین تر ساخته شده اند و اغلب دارای پوشش داخلی هستند.
پرده های تیره بیشترین حریم خصوصی را ایجاد می کنند و اغلب ویژگی های اضافی فراتر از هدف تزئینی خود دارند. مردم اغلب از پرده های تیره در اتاق خواب، تئاتر یا هر مکان دیگری که دور نگه داشتن نور طبیعی مشکلی ندارد استفاده می کنند.
گاهی اوقات ، از پرده های تیره در پشت پرده های روشن استفاده می شود تا ویژگی های اضافی و جلای صیقلی تری نسبت به آنچه می توانید با یک پرده ساده بدست آورید، فراهم کند.

نیمه مات
پرده های نیمه مات ترکیبی است بین پرده های روشن و پرده های تیره. آنها می توانند نور روز را به داخل اتاق برسانند و همچنین حریم خصوصی بیشتری نسبت به پرده های روشن فراهم می کنند. این پرده ها یک انتخاب محبوب برای هر کاربردی هستند.

روشن محض
پارچه های نازک و نیمه شفاف و یا توری اساس این نوع پرده ها هستند. این پرده ها هنگام بسته شدن پرده بیشترین نور روز را در یک اتاق فراهم می کنند. پرده های شفاف همچنین کمترین میزان حفظ حریم خصوصی را ایجاد می کنند .
این نوع پرده در اتاق های نشیمن و اتاق های غذاخوری بیشتر مورد توجه است.
برخی از تزئینات یک آستر به پرده های شفاف اضافه می کنند. با انجام این کار شما علاوه بر زیبایی پرده های شفاف خود می توانید از حریم خصوصی و ویژگی های اضافی بهره مند شوید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X