0

Casual
پرده های سبک کژوال یک انتخاب محبوب در اتاق خواب، حمام و آشپزخانه است. پرده های کژوال نشاط و سرزندگی خاصی به محیط میبخشند. این پرده ها غالباً دارای برچسب های براق و سوراخ دار هستند و به ندرت از آنها استفاده می شود.

کلاسیک
سبک های کلاسیک در هر اتاق از خانه محبوبیت زیادی دارند. پرده های کلاسیک اغلب با استفاده از والان و لوازم جانبی اضافی برای ایجاد ست های کامل پنجره استفاده می شوند.
این پرده ها از جذابیت کلاسیک و بی انتها برخوردارند و اغلب دارای تزییناتی نسبتا ساده مثل والان های
چین دار، براق حریر و مخملی و… هستند.

معاصر
پرده های معاصر تفسیری تازه از سبک های کلاسیک ارائه می دهند. آنها معمولاً در سایه های خاکستری و رنگ های خاکی وجود دارند که از طبیعت الهام گرفته شده اند. گاهی اوقات، از رنگ های روشن تر و جسورانه تر برای ایجاد یک رنگ در فضای غیرمعمول استفاده می شود. پرده های معاصر اغلب دارای بافت های جذاب هستند و ظاهری پیچیده را ارائه می دهند.

مدرن
پرده های مدرن به طور کلی نشان دهنده طراحی مدرن است. طراحی های مدرن معمولاً ساده است و اغلب از فلز همراه با مواد سازگار با محیط زیست نیز استفاده می شود؛ در حالی که رنگ های ثابت همیشه در پرده های مدرن محبوب هستند، الگوهای برجسته با خطوط تمیز یا عناصر انتزاعی نیز بسیار محبوب هستند. بسته به سبک اتاق، پرده های مدرن می توانند یک بیانیه طراحی قدرتمند ایجاد کنند.

ویکتوریایی
این سبک پرده که در دکوراسیون ها ویکتوریایی و پر تزیینات کاربرد دارد اغلب دارای تزیینات و چین های بسیار است.
این سبک پرده اکثرا دارای والان هایی با رنگ های تیره زرشکی، سبز و… است و جنس ضخیم و مخملی دارد.
این پرده در خانه های بزرگ با دکوراسیون های ویکتوریایی کاربرد دارد. در این سبک نور رسانی طبیعی در خانه به حداقل میرسد و حریم شخصی بیشتر حفظ میشود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاه خود را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X