محل قرارگیری: بارسلونا، اسپانیا
معماران: معماری YLAB
مساحت: ۱۰۸ متر¬مربع
عکاس: Ciro Frank Schiappa
معماران مسئول: Tobias Laarmann, Yolanda Yuste López
طراحی گرافیک: Oi Comunicació, Silvia Civit Studio
صنایع: صنایع: پیمانکار عمومی ۷Works

شرح متن توسط معماران ارائه شده است.
پروژه طراحی نام تجاری و طراحی داخلی دفتر دندانپزشکی فرشتگان در محله مرکزی بارسلون، در یک فضای کوچک و باریک در سطح خیابان می‌باشد.

صاحب آن، یک پزشک جوان بود که می‌خواست یک کلینیک مدرن و کاربردی ایجاد کند که نشان‌دهنده جذابیت و لذت بخشی باشد که توسط نام آن‌هم مشخص است: فرشتگان دندان.

اهداف این پروژه دستیابی به یک تصویر متمایز، زیبا و درعین‌حال قابل‌دسترسی، حرفه‌ای و جدید بود. فضاها باید گسترده و روشن باشند و محیط گرم و راحت باشد. برای این منظور، توزیع همه عملکردها در یک فضای پیوسته و منحصربه‌فرد، که پویایی و احساس وسعت را نشان می‌دهد، ارائه شد.

رنگ سفید به‌عنوان رنگ پایه انتخاب شد و جزئیات طلایی و آبی روشن توسط علائم طلایی و نمایشگرهای استوانه‌ای یا نور غیرمستقیم LED به آن افزوده شد. از مواد ماندگار مانند لاک ساتن سفید، صفحات چندلایه برای مبلمان بالینی یا روسازی‌های مخصوص کف اتاق استفاده می‌شود، همراه با سطوح سبکی مانند آلومینیوم طلایی یا گردو که رنگ گرم را به فضا اضافه می‌کنند.

رنگ‌های روشن، اشکال منحنی و نور غیرمستقیم که از همه مناطق عبور می‌کند، احساس آرامش و تعادل را برای بیماران و کارکنان پزشکی ایجاد می‌کند.

تصاویر پروژه

دیدگاه خود را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X