محل قرارگیری: چنگدو، چین
طراحان داخلی: طراحی خالص
مساحت: ۲۷۰ مترمربع
سال ساخت: ۲۰۱۹
عکاس: Xiaokai Zhang
تولیدکنندگان: DA JIANG ZHU DING METAL CASA, Ugan Concept, VALPAINT

شرح متن توسط معماران ارائه شده است.
جواهرات شاهد داستان‌ها و نشان‌دهنده زمان است. در این پروژه، ما با جواهرات (دیدن) همکاری کردیم، امیدواریم فضایی را ارائه دهیم که هم زیبایی و هم‌داستان را به مشتریان منتقل کند.

حواس‌پرتی کمتر؛ مکالمه بیشتر
جواهرات (دیدن) دارای بسیاری از کارهای هنری طراحان مشهور جواهرات است. این طراحان داستان خاص هر اثر را تأکید می‌کنند، بنابراین جواهرات معنای عمیقی دارند. برای دستیابی به این عملکرد داستانی، کل فضا را به دوطبقه تقسیم کردیم.

طبقه اول برای سالن و استودیوی ویدئو طراحی‌شده است. سالن را می‌توان به‌عنوان منطقه بافر در نظر گرفت. به دلیل وجود پله‌های بتونی با ساختار انعطاف‌پذیر و نور مات از سقف، می‌توان جو جدی را ایجاد کرد. مشتریان می‌توانند بدون حواس‌پرتی زیاد در این فضا لذت ببرند.


کلیسای سقف گنبدی ایده طراحی طبقه دوم را ارائه می‌دهد. این فضا که با سقفی قوسی شکل تزئین شده است احساس بسیار بالاتری دارد و همچنین حس تشریفات مذهبی را به دست می‌آورد. در قسمت جلوپنجره مشبک بسیار گسترده، همراه با فرش¬های پرز بلند استفاده می‌شود. موارد فوق یک فضای راحت ایجاد کرده است که می‌تواند مشتریان را به داستان هر جواهرات هدایت کند.


شکل داستان
جواهرات حاوی داستان هستند درحالی‌که فضا شامل جواهرات است. ما یک کلیسا ساختیم و امیدواریم که فضا بتواند مشتریان را به شنیدن این داستان‌های مهیج سوق دهد.

تصاویر پروژه

 

دیدگاه خود را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X