محل قرارگیری: سانتو کریستو، برزیل
معماران: be.bo + m.o.o.c
مساحت: ۱۶۱۴ فوت مربع
سال ساخت: ۲۰۱۷
عکاس: Fábio Fernandez, André Nazareth
تولیدکنندگان: AutoDesk, Acervo Pessoal Bel Lobo e Bob Neri, Alcance Construtora, Arteiro, Artesian, CG Sistemas, Carpi Brasil, Cerâmicas Atlas, Eduardo Moreno Marcenaria, Ekko Revestimentos, Feira, Fotosfera, Jabuticasa, Mekal, Naturali Tapetes, Tensoflex, Way Design, Zacarias Iluminação e Sistemas, m.o.o.c
رهبر معماران: Bel Lobo, Bob Neri, Mariana Travassos
گروه پروژه: Ayla Carvalhaes, Beatriz Levinho, Diana Passos
کارفرما: Casa Cor e Deli Delícia
نجاری: Eduardo Moreno
هنر عکاسی: Anna Kahn
مهندسی: Alcance
مشاور نورپردازی: LD Studio
شرح متن توسط معماران ارائه‌شده است.
به‌عنوان یک فضای زودگذر، رویکرد طراحی یک پروژه به ساده‌ترین شکل ممکن و استفاده کامل از پتانسیل فضا بود. علاوه بر این، پروژه به‌منظور کاهش هزینه‌ها و رعایت موعد مقرر، از چند متریال و پوشش استفاده کردیم.

ایده ایجاد یک فضا درون یک فضا بود. یک شی معلق در داخل فضای موجود قرار داده‌شده است. این شی جدید اتاق را نشان می‌دهد و ویژگی‌های اصلی آن را هم‌زمان حفظ می‌کند. ساختار چوبی جدید، فضای میز، نیمکت و قفسه‌ها را فراهم می‌کند. ساختار و مدول های آن استفاده¬های مختلف در داخل فضا را از هم متمایز می‌کند. این سازه همچنین دارای طراحی گرافیکی قوی است، زیرا الگوی کف را در تمام سطوح بالای مبلمان تکرار می‌کند، همان‌طور که آینه سقف آن را تکرار می‌کند.هر فضا از طریق فواصل موجود در ساختار مشخص می‌شود. علاوه بر این، با تکرار طرح کف در تمام اضلاع بالایی مبلمان، نمایشی با انعکاس در سقف آینه‌ای پیشنهادشده و سازه با طرح گرافیکی قوی ایجاد می‌شود.

تصاویر پروژه

 

دیدگاه خود را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X