محل قرارگیری: برلین، آلمان
معماران: معماری باتک
مساحت: ۱۳۰ مترمربع
سال ساخت: ۲۰۱۸
عکاس: Marcus Wend
تولیدکنندگان: Fritz Hansen, Softline, Kvadrat, Studio David Thulstrup, ame jacobsen, arbeitshocker, zachary A

شرح متن توسط معماران ارائه‌شده است.
ظاهری کمرنگ اما سختگیرانه. حرکت در این بوتیک زیبایی الهام‌بخش، پس‌زمینه‌های شایسته خود را که باافتخار توسط معماران باتک طراحی‌شده است، نشان می‌دهند.
فضا کاملاً قابل تنظیم است.

تمهیدات پویا برای ارائه محصولات، رویدادهای پاپ آپ، خدمات زیبایی و فیلم‌برداری، ارائه‌شده است. مکعب‌های فولادی ضدزنگ باقابلیت قرارگیری آزاد و مناسب برای منطقه بندی موقت و نمایش محصولات سرپرستی مناسب هستند.
یک قفسه بلند، ساخته‌شده توسط Smile Plastics از لیوان‌های پلاستیکی بازیافتی، چشم‌ها را به خود جلب می‌کند و به‌عنوان ویترین برجسته عمل می‌کند.
در قسمت جلوی خرده‌فروشی یک حوضچه شستشوی بتنی برای استفاده مشتری طراحی‌شده است.سه قفسه از کف تا سقف، ساخته‌شده از فولاد ضدزنگ مغازه را تقسیم می‌کند. این محور، منطقه را به یک قسمت خلوت در عقب تقسیم می‌کند، یا فضا را کاملاً باز می‌کند. پشت آن‌ها آینه‌های تمام قدی است که به‌صورت بصری اتاق را بزرگ‌تر می‌کند.

با نگاه به پشت فضا میز سرویس آرایش فولادی ضدزنگ به طول چهار متر را می‌بینیم که دارای آینه‌های جمع شونده است. حریم خصوصی با پرده‌ای متحرک ساخته‌شده که جنس آن از پارچه سبک هست.

مفهوم کم‌رنگ بارنگ‌های کرم، بژ روشن و خاکستری و سایه‌های طبیعی، هماهنگ با کف صنعتی و سیمان پیوند خورده و نور ویژه روز، در کنار هم یک محیط گالری ایده¬آل برای ارائه محصولات زیبایی نفیس را ایجاد می‌کند.
چراغ‌های معلق PSLab فضای را گرم‌تر جلوه می‌دهند.

تصاویر پروژه

دیدگاه خود را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X