محل قرارگیری: فرول، اسپانیا
معماران: STGO
مساحت: ۷۹ مترمربع
سال ساخت: ۲۰۱۳
عکاس: Pablo González Fernándezما شما را با آخرین پروژه خود، سالن اینس ژست واقع در اسپانیا آشنا می‌کنیم. استودیوی STGO رویکردی جهانی درزمینهی معماری، طراحی وب و مدیریت پروژه ایجاد کرده است.
مهم‌ترین پیش‌فرض کارفرما اتصال مد، رفاه، محیط و فرهنگ از طریق سالن زیبایی “چندمنظوره” و “انعطاف‌پذیر” بود. مفهوم طراحی ایجاد فضایی انعطاف‌پذیر بود که در آن امکان گسترش ایستگاه‌های کاری بلافاصله با توجه به میزان اشغال امکان‌پذیر باشد.مفهوم این پیشنهاد در یک شبکه میله‌ای فولادی کالیبره شده است که می‌تواند فضاهای مختلفی را ایجاد کند. همچنین موارد ذخیره‌سازی و نمایش محصولات مصرفی، نور، موسیقی و پوشش گیاهی در هر فضای موردنظر را فراهم می‌کند. فولاد مجاور بتن صیقل داده‌شده برای فضاهای عمومی و مسیرهای عبور است که با یک محیط ساخته‌شده از چوب جاتوبا، مناطق پذیرایی را مشخص می‌کند.
دو سازه چوبی که حاوی آینه چرخان دوطرفه هستند، در فضای مرکزی قرار می‌گیرند، بنابراین با توجه به پیکربندی، سالن می‌تواند ۴-۸ مشتری را در خود جای دهد. نورپردازی بر روی حلقه‌های مختلف پیش‌بینی‌شده است، به‌طوری‌که چراغ‌های T5 منطقه سالن را روشن می‌کنند، لامپ‌های LED معلق طیف وسیعی از نور محیط را ایجاد می‌کنند و نوارهای LED مختلف با تأکید بر طراحی هندسی میله‌های فولادی کالیبره شده، مناطق مختلف کار را تعریف می‌کنند.ساختار نما، یک صفحه اصلی افقی را با دو عملکرد متصل می‌کند: اولاً به‌عنوان نمایشگاه محصولات و در مرحله دوم برای کنترل نور از نمای خارج به قسمت داخلی سالن.
مفهوم اصلی پروژه به دلیل رشد گیاهان مختلف روی ساختار فلزی، ارگانیک و قابل‌تغییر می‌شود. این سازه همچنین نمایشگاه‌های عکاسی و نقاشی را در داخل سالن زیبایی به نمایش می‌گذارد. ایجاد یک محیط زنده و پر از مد، زندگی و فرهنگ.تصاویر پروژه

دیدگاه خود را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X