محل قرارگیری: گوادالاخارا، مکزیک
معماران: معماران ALMA
مساحت: ۲۴ مترمربع
سال ساخت: ۲۰۱۹
عکاس: César Béjar
تولیدکنندگان: Acrylicmade, MOOMA Mosaicos, Rocalum, Spec mirror lab, Taller limón
رهبر معماران: Alejandro Aguilera Martín, Karla Robles Hernández

شرح متن توسط معماران ارائه شده است.
این پروژه در طبقه دوم میدان خرید در محله Providencia، یکی از شلوغ‌ترین محله‌های شهر گوادالاخارا، جالیسکو واقع‌شده است. نیاز اصلی مشتری ایجاد یک هویت بصری منحصربه‌فرد و قابل تمیز برای جواهرات خود بود، که نشان‌دهنده‌ی متانت، ظرافت و پالت رنگ برند از طریق فضای داخلی است.

در ابتدای فرآیند طراحی، ما این فرصت را پیدا کردیم که یک شبکه مثلثی را بر اساس معماری داخلی فضا ادغام کنیم، که به آن شخصیت و خوانا بودن می‌بخشد. این مبدأ خط طراحی راهنما است که از مبلمان آهنگر تا طرح پیشخوان را شامل می‌شود. با استفاده از قفسه‌های مثلثی آهنی طلایی که با فرورفتگی دیوارها ادغام می‌شود و همچنین استفاده از رنگ، یک ریتم و عمق جوی را ایجاد می‌کنیم.

این پروژه به ۳ قسمت ویژه، درآمد، طبقه فروش و پول نقد تقسیم می‌شود. انتقال بین این مناطق در تونلی از رنگ‌ها پیچیده شده و در منطقه‌ای با دیواری غوطه‌ور با شدیدترین رنگ صورتی پالت به هم می‌رسند، و جذابیت بصری قدرتمندی ایجاد کند.سرانجام، ما توجه زیادی به نورپردازی فضا داشتیم زیرا این امر با پالت رنگ، طراحی ویترین مغازه‌ها، آینه‌های دایره‌ای و بدنه، به‌طور کامل همراه است. این امر بااتصال مبلمان آهنی کناری و دیگری مبلمان آهنی روکش‌دار از سنگ مرمر برای استفاده بیشتر از فضا، تجربه خرید پیچیده‌ای را ایجاد می‌کند.

تصاویر پروژه

دیدگاه خود را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X